Nowe Renault MEGANE Obudź w sobie pasję

Od
59 900 PLN
Podana cena dla wersji: MEGANE Life

Po udanych zeszłorocznych debiutach modeli ESPACE oraz TALISMAN, przyszedł czas na wprowadzenie Nowego Renault MEGANE. Model ten od roku 1995 jest flagowym produktem francuskiego koncernu. W roku 2016 do sprzedaży wchodzi IV generacja modelu Renault MEGANE. Tak jak poprzednie wyróżnia się innowacyjnością, która ma zapewnić unikalne wrażenia z jazdy. Nowa wersja to także dynamiczny design, który nie pozwala pomylić tego modelu z żadnym innym przedstawicielem segmentu C.

 

DESIGN

Każdy kto ma możliwość podziwiania pięknych i dynamicznych linii nowego Renault MEGANE przyzna, że jest to model, który przyciąga wzrok. Na uwagę zasługują nie tylko muskularne tylne nadkola, ale również wyróżniające się układem światła z diodami LED. Linia świateł jest dodatkowo bardzo dobrze widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy, dzięki czemu nie można pomylić tego auta z żadnym innym. Styliści francuskiego koncernu zaprojektowali też wysoko usytuowaną linie nadwozia, co jeszcze bardziej nadaje tej generacji wrażenia dynamizmu.

 

WNĘTRZE

Osoby, które miały okazję poznać model Renault TALISMAN poczują się w Nowym Renault MEGANE bardzo podobnie. Wnętrzne jest mieszanką nowoczesnych technologii oraz wyrafinowanego designu. Francuscy projektanci postarali się, by podróż nową generacją modelu MEGANE zapewniała maksimum komfortu dla kierowcy i pasażerów. Przednie fotele zostały bardzo dobrze wyprofilowane i dzięki czemu zapewniają nie tylko wygodę, ale także prawidłowego podparcie boczne. Również pasażerowie tylnej kanapy docenią większą przestrzeń na wysokości kolan. To wszystko uzyskano pomimo bardzo obszernego bagażnika, jak na tą klasę samochodów – 434 l. W środku do dyspozycji podróżujących oddano liczne schowki, które pozwolą umieścić najpotrzebniejsze rzeczy we wnętrzu kabiny Nowego Renault MEGANE.

 

Nowe Renault MEGANE wnętrze

 

TECHNOLOGIA

Nowy model może być wyposażony w znany z innych modeli system multimedialny R-Link 2 z 7-calowym ekranem poziomym lub 8,7” ekranem pionowym. System ten pozwala na obsługę dotykową oraz głosową. Klienci mogą też wybrać przezierny, kolorowy wyświetlacz Head-Up, który pozwala otrzymać najważniejsze komunikaty bez odrywania wzroku od drogi. W IV generacji modelu MEGANE nie zabrało również technologii Renault Multi-Sense, która odpowiada za dostosowanie pracy pojazdu do ustawionego trybu przez kierowcę. Nowością w segmencie C będzie technologia czterech skrętnych kół – 4Control. Pozwala ona poprawić właściwości jezdne samochodu, a co za tym idzie wpływa na bezpieczeństwo i przyjemność jazdy.


BEZPIECZEŃSTWO

Renault od lat przywiązuje szczególną uwagę do kwestii bezpieczeństwa. Podobnie jest i w nowej generacji MEGANE. Nowy model może być wyposażony w takie rozwiązania jak:

Adaptacyjny regulator prędkości,

System kontroli pasa ruchu

Automatyczna zmiana świateł drogowych na mijania

System kontroli martwego pola.

Nie bez znaczenia są też pewne ułatwienia w prowadzeniu Nowego Renault MEGANE – system wspomagania parkowania „Easy Park Assist” czy wspomniany wyświetlacz Head-Up. Zastosowane technologie sprawiają, że podróż Nowym Renault MEGANE będzie zarówno bezpieczniejsza, jak i łatwiejsza.

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany