Nowe Renault ESPACE Czas należy do Ciebie

Od
122 400 PLN
Podana cena dla wersji: ESPACE Life

Wraz z Nowym Renault Espace wszystko się zmienia. Niespotykanie opływowe kształty składające się na muskularny, a jednocześnie pełen lekkości design. Samochód o zdecydowanych cechach crossovera - nowa, wyjątkowa wizja auta z klasą. Nowy Renault Espace zaprasza do odkrywania nowych perspektyw.


EMOCJONUJĄCE CHWILE

Chwila zanurzenia w przyjemność obcowania z pięknym przedmiotem. Nowy Renault Espace to także wysmakowane stylistycznie detale. Reflektory z diodami LED Pure vision® omiatają miasto strugą światła, oddając Ci je we władanie. Obręcze kół i chromowane elementy ozdobne podkreślają muskularne kształty nadwozia. Duch crossovera zaklęty w każdym szczególe. Przedsmak czekających na Ciebie, emocjonujących doznań z jazdy.


POKIERUJ SWOIMI EMOCJAMI

Nowy Renault Espace oferuje niezrównaną swobodę, pełne światła wnętrze i maksymalny komfort wszystkim pasażerom, oddając kierowcy we władanie ekskluzywny kokpit, w którym szlachetne materiały i zaawansowane technologie zamieniają każdą chwilę w niezapomniane doświadczenie.

 

FEERIA WRAŻEŃ

Unikalny system Renault Multi-Sense® steruje i harmonijnie łączy wszystkie technologie zapewniające intensywne doznania z jazdy: system 4Control®, regulowane zawieszenie, układ kierowniczy, skrzynię biegów, pracę i brzmienie silnika, oprawę świetlną… Doświadczasz nowego wymiaru intensywnej przyjemności jazdy, która napływa falami. Jeszcze więcej emocji i wrażeń: to Ty decydujesz, w którym momencie się im poddać, to czas na Twoją przyjemność.

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany