Renault KANGOO Kombivan dla wymagających

Od
70 000 PLN
Podana cena dla wersji: KANGOO Business

DESIGN

Kangoo gruntownie zmienia swój wygląd, zgodnie z nową stylistyką marki Renault. Posiada nowy przedni zderzak i światła, a linia auta jest bardziej proporcjonalna i czysta.

Zmieniła się również kabina, w której pojawiła się nowa konsola centralna i nowa kierownica.

 

TECHNO-ECO

Dzięki nowej gamie jednostek napędowych, w której projektowaniu wykorzystano ogromne doświadczenie konstruktorów silników Renault, Nowe Kangoo osiąga rekordowo niskie spalanie 4,3 l/100km i emituje 112 g CO2/km*, co zapewnia mu pozycję lidera w tej kategorii.

Łączy wysokie osiągi z oszczędnością paliwa dzięki silnikom Energy i funkcjom eko-jazdy, które pomagają kierowcy w ograniczeniu zużycia paliwa.

 

OSIĄGI

Nowe Kangoo dostosowuje się do twoich potrzeb niezależnie od okoliczności - możesz przewozić bardzo duże lub długie przedmioty zachowując jednocześnie miejsca siedzące z tyłu, pojechać z rodziną na weekend lub na wakacje z mnóstwem bagażu…

Jest to możliwe dzięki wyjątkowym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza Kangoo i szerokiej ofercie opcji: tylna kanapa dzielona w układzie 1/3-2/3 pozwalająca na uzyskanie płaskiej podłogi po jej złożeniu, składane oparcie fotela pasażera z przodu, wielopołożeniowa przesłona części bagażowej, którą można również wyjąć, innowacyjne relingi dachowe, wersja 7-miejscowa (Grand Kangoo), panoramiczne dachy, liczne schowki.

 

TECHNOLOGIE

Najbardziej wymagającym Nowe Kangoo oferuje jeszcze więcej niż do tej pory, wprowadzając szereg nowych, technologicznie zaawansowanych funkcji, takich jak wbudowana nawigacja R-LINK, nowe radioodtwarzacze z Bluetooth, złączem USB oraz jack, ESC nowej generacji sprzężone z funkcją Extended Grip i wspomaganiem ruszania pod górę.

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany