Renault KADJAR Zamiast czekać, zacznij żyć

Od
77 500 PLN
Podana cena dla wersji: KADJAR Life

KADJAR to auto z charakterem, przełamujące ustalone kanony w motoryzacji. Czuje się jak ryba w wodzie zarówno w mieście, jak i na bezdrożach, i zawiezie Cię w miejsca, o których nawet nie miałeś odwagi pomarzyć. Ten niezwykle uniwersalny model o muskularnej sylwetce, oferuje zarówno wersje z napędem 4x2, jak i 4x4. Będzie Ci towarzyszył we wszystkich chwilach Twojego życia, od spotkań biznesowych po niezwykłe przygody.

 

SIŁA CHARAKTERU

Wyrazisty przód, mocne reflektory, dynamiczny grill: Renault KADJAR porywa do działania, do tego, by pójść jeszcze dalej, by odkryć nowe horyzonty.

 

Ciekawa linia tyłu nadwozia daje poczucie solidności i dynamiki. Oznaką mocnej osobowości są również charakterystyczne światła wykonane w technologii Full Led, zwracające uwagę oryginalnym układem diod.

 

W żadnym innym aucie nie czułeś się jeszcze tak dobrze. Wysokiej klasy materiały, doskonale wyprofilowane siedzenia, utrzymane w sportowym stylu miejsce kierowcy, brzmienie silnika... Czujesz te emocje i wolność?

 

Odważ się i wyrusz na spotkanie z Twoją własną przygodą.

 

KORZYŚCI

Nowy crossover w gamie Renault wyróżnia się wieloma atutami:

  • Bezpieczeństwo - dzięki najnowszym systemom z dziedziny bezpieczeństwa tj. aktywny system wspomagania nagłego hamowania, system kontroli martwego pola, czy system kontroli pasa ruchu oraz wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa biernego i czynnego Renault KADJAR pozwala czuć się swoim pasażerom bezpiecznie.
  • Przyczepność w różnych warunkach - zwiększony prześwit w Renault KADJAR oraz dwa tryby napędu 4x4 i 4x2 sprawiają, że samochód sprawdzi się w wielu sytuacjach.
  • Wszechstronne wnętrze - wielkość miejsca w środku, które oferuje Renault KADJAR jest jednym z największych atutów tego modelu. W połączeniu z możliwymi aranżacjami wnętrza, licznymi schowkami i płaską podłogą tworzą obraz przestronnego samochodu rodzinnego.
  • Niezawodne i oszczędne silniki - dzięki doświadczeniu Renault w konstrukcji silników odznaczających się najwyższą efektywnością najnowszy crossover może pochwalić się zmniejszonym zużyciem paliwa przy zachowaniu bardzo dobrych, jak na gabaryty auta osiągów. Uzyskano to także dzięki doskonałej aerodynamice nadwozia i dostępnej skrzyni automatycznej z podwójnym sprzęgłem EDC.
  • System R-link 2 - ten system multimedialny pozwala w intuicyjny sposób kontrolować najważniejsze funkcje samochodu z poziomu 7 calowego ekranu dotykowego.System ten to także nawigacja z mapami TomTom, zestaw głośnomówiący i odtwarzacz plików. R-link 2 daje także dostęp do sklepu z aplikacjami przygotowanymi specjalnie do działania w tym systemie.

 

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany