Renault CAPTUR Żyj pełnią życia

Od
55 900 PLN
Podana cena dla wersji: CAPTUR Life

DESIGN

Renault Captur nawiązuje do concept-caru CAPTUR, który był ilustracją drugiego etapu w cyklu życia – poznawanie świata- zgodnie z nową strategią designu Renault. Ten sportowy i odjazdowy crossover był zaproszeniem do odkrywania świata we dwoje.

Powiązania pomiędzy seryjnie produkowanym modelem a concept-carem wynikają z tego samego zespołu projektantów i biura projektowego, którzy pracowali nad tymi samochodami. Dziś Renault Captur przejmuje nazwę, styl i najróżniejsze detale od modelu, który był dla niego inspiracją:

- wyrazisty przód zaprojektowany wokół dużego, pionowo ustawionego logo, umieszczonego na błyszczącym czarnym tle

- linia nadwozia, płynna i lekka

- mocno wyprofilowane nadkola

- duże koła nadają autu sportowy, solidny wygląd

- naklejki na dach nawiązują do oryginalnego kształtu dachu concept-caru

- nowoczesny design deski rozdzielczej

- nowoczesny, wysuwany schowek w desce rozdzielczej Easy Life

- nowy kolor nadwozia Orange Arizona, zaczerpnięty z concept-caru Captur.

 

NIESAMOWICIE PRAKTYCZNY

Captur, nowy crossover Renault to innowacyjne połączenie klasy i funkcjonalności. Wnosi powiew świeżości do segmentu miejskich samochodów. Auto zainspirowane concept-carem Captur, od którego przejęło styl i nazwę, z dumą prezentuje nową stylistykę Renault.

Niewiarygodnie użyteczny, stanowi połączenie estetyki i funkcjonalności:

- łagodne, płynne i wyważone kształty Renault Captur świadczą o silnej, lecz nie ostentacyjnej osobowości.

- atrakcyjny i mocny design auta został zainspirowany concept-carem Captur

- jego kompaktowe wymiary (4,12 m X 1,77 m, 1,57 m), zwiększony prześwit (170 mm), duże koła (657 mm) i osłony dolnej części nadwozia pozwolą na odkrywanie ukrytych dotąd uroków codzienności.

- przestronne wnętrze podkreśla wysunięta przednia szyba i duże wymiary wnętrza: promień na wysokości kolan na tylnych miejscach sięgający 21,6 cm, pojemny bagażnik o pojemności do 455 dm3 VDA.

- kolorowe wnętrze, emanuje przyjazną, relaksującą i ciepłą aurą.

- proponuje bogatą ofertę wyposażenia do personalizacji wyglądu zewnętrznego i wnętrza.

Captur stawia na oryginalny dwukolorowy lakier nadwozia i kontrastowe zestawienie pomiędzy poszczególnymi strefami, dostępnymi kolorami i wzorami.

 

MULTIMEDIA

Pod względem innowacyjnych rozwiązań Renault Captur dysponuje niezwykle mocną ofertą obejmującą dwa pokładowe systemy multimedialne: MEDIA NAV i Renault R-Link.

Wszystkie radioodtwarzacze Renault Captur są wyposażone w Bluetooth®, gniazda USB i jack, umożliwiają korzystanie z telefonu w trybie głośnomówiącym i słuchanie muzyki w audio streamingu.

Cyfrowy tablet samochodowy - Renault R-Link - zapewnia w prosty sposób dostęp do innowacyjnych i praktycznych funkcji: nawigacji TomTom®, multimediów, telefonu, informacji dotyczących samochodu i różnych aplikacji dostępnych w R-Link Store. Renault R-Link na dobre łączy świat samochodów i cyfrowych technologii.

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany