(kopiuj 1)

Renault KANGOO Express Praktyczne i funkcjonalne a przy tym komfortowe

Od
68 634 PLN
Podana cena netto dla wersji: KANGOO Express Komfort

DESIGN

Nowego Kangoo Express wyróżnia się nowym wyglądem zarówno zewnętrznym jak i wewnętrznym: przód auta staje się zgodny z nową stylistyką marki Renault dzięki nowemu zderzakowi i reflektorom o zmienionym kształcie. W kabinie zmieniono deskę rozdzielczą oraz kształt kierownicy.

Wersja elektryczna wyróżnia się odmiennym designem, dzięki dostępnemu w standardzie niebieskawemu logo i niebieskawym chromowanym listwom oraz czarnym wnętrzom kloszy reflektorów.

 

OSIĄGI

Oferta Nowego Kangoo Express obejmuje rozbudowany wachlarz wersji, a w szczególności: 3 długości nadwozia (Compact, Express i Maxi), 2, 3 lub 5 miejsc (w zależności od wersji i wyposażania opcjonalnego), w wersjach z silnikami spalinowymi i 2 długości nadwozia w wersjach Z.E. ze 100% elektrycznym napędem.Opcja 3 miejsc z przodu to nowość oferowana w Nowym Kangoo Express z silnikami termicznymi, które jest jedynym modelem w segmencie kompaktowych furgonetek oferującym taką możliwość.

W gamie Kangoo Express pojawiają się również inne nowości: nowe, oszczędne silniki o wysokich osiągach, kamera cofania, nowa generacja ESC z systemem Extended Grip i wspomaganiem ruszania pod górę, nowe radioodbiorniki z gniazdem USB i funkcją Bluetooth, system multimedialny R-Link z wbudowaną nawigacją.

Nowe Kangoo Express w dalszym ciągu oferuje dużą różnorodność praktycznych i funkcjonalnych opcji: różnego rodzaju przegrody, radar cofania, zestaw drewnianych osłon części ładunkowej, zwiększoną ładowność.

 

EKO-TECHNOLOGIE

Nowe Kangoo Express napędzane nowymi, oszczędnymi silnikami, zapewniającymi wysokie osiągi, staje się liderem pod względem oszczędności paliwa w tym segmencie.

Niskie spalanie silników w połączeniu ze zwiększeniem okresów międzyprzeglądowych do 40 000 km lub co 2 lata (dCi 110) pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji samochodu.

Wersje napędzane silnikami nowej generacji są wyposażone w standardzie we wskaźnik zmiany biegu na desce rozdzielczej oraz tryb ECO umożliwiające zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 10%. Tryb Eco można aktywować za pomocą przycisku umieszczonego koło hamulca ręcznego. Po włączeniu go, na obrotomierzu zapala się kontrolka. Dezaktywacja trybu następuje w efekcie gwałtownego przyspieszenia lub hamowania.


TECHNOLOGIE

Nowe Kangoo Express proponuje technologiczne nowości, aby ułatwić ci codzienną pracę i przejazdy.

Parkowanie w upatrzonym miejscu między samochodami stanie się łatwiejsze dzięki systemowi obejmującemu kamerę wbudowaną w tył samochodu i przekazującą obraz na ekran wbudowany w osłonę przeciwsłoneczną.

Nowe Kangoo Express oferuje 2 nowe funkcje sprzężone z systemem ESC, dostępne w opcji w wersjach napędzanych silnikami nowej generacji : Extended Grip i wspomaganie ruszania pod górę. Extended grip jest systemem wspomagającym, poprawiającym właściwości trakcyjne w trudnych warunkach jazdy (na śliskiej nawierzchni: błoto, śnieg, piasek,...). Jest aktywowany wciśnięciem przycisku, który dezaktywuje ESC.

Wspomaganie ruszania pod górę stanowi cenną pomoc przy ruszaniu z miejsca na podjeździe lub zjeździe. Auto pozostaje unieruchomione przez około 2 sekundy, dając kierowcy czas na spokojne ruszenie z miejsca.

Wszystkie radioodbiorniki oferowane w Nowym Kangoo Express są wyposażone w gniazdo USB i funkcję Bluetooth®, umożliwiającą prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk oraz słuchanie muzyki w audiostreamingu z przenośnych urządzeń audio. Zmieniono usytuowanie mikrofonu oraz udoskonalono system przetwarzania sygnału, co pozwoliło znacząco poprawić jakość rozmów telefonicznych.

Nowy system multimedialny Renault R-Link jest wyposażony w duży ekran o przekątnej 7"" (18 cm). Oferuje nawigację TomTom Live® z innowacyjną funkcją poleceń głosowych, umożliwiającą na przykład nawiązanie połączenia telefonicznego lub wybranie adresu, pod który chcesz się udać.

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany