RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

O nas

Firma
Nasza firma w branży motoryzacyjnej jest obecna od połowy lat 90. W roku 1997 staliśmy się Autoryzowanym Partnerem marki Renault w Polsce. Od początku swojej działalności staraliśmy się stworzyć firmę o wyróżniającym się charakterze. Takie cechy jak doświadczenie, innowacyjność czy otwartość na potrzeby klienta stały się wyznacznikami firmy. Dzięki temu szybko zdobyliśmy sympatię klientów z Warszawy oraz jej okolic. Rozwój firmy zaprocentował już w roku, 2002 kiedy oddany został do użytku nowy obiekt, gdzie mieści się serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Zmodernizowany został dotychczasowy budynek, w którym znajduje się salon samochodów nowych RENAULT. W tym też roku firma DYSZKIEWICZ stała się Autoryzowanym Koncesjonerem RENAULT.
Renault Dyszkiewicz Konstancin Jęziorna
W roku 2011 nasza firma została Autoryzowanym Serwisem NISSAN i dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom pełnym zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla tej japońskiej marki.
W roku 2014 powróciliśmy do sieci marki Dacia stając się Dealerem Dacia. Dodatkowo rozpoczęły się duże inwestycje w firmie – powstaje nowoczesny salon marki Dacia, a modernizacji zostanie poddany salon Renault oraz budynek serwisowy, gdzie powstanie zupełnie nowe, przestronne biuro obsługi.

Obecnie, po prawie dwóch dekadach obecności na rynku jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na terenie Mazowsza. Nasz obiekt zlokalizowany jest na samych obrzeżach Warszawy w miejscowości Konstancin-Jeziorna, przy zmodernizowanej drodze wylotowej na Górę Kalwarię. Dzięki czemu oferujemy szybki i bezproblemowy dojazd z południowych części Warszawy, jak również z okolicznych miejscowości.
Renault Dyszkiewicz


Czas na Twój ruch
Umów się na jazdę próbną
Umów się do serwisu
Ubezpiecz się z nami
Wyślij wiadomość
Dyszkiewicz Sp. z o.o. - Salon i serwis samochodów Renault
(Warszawa, Ursynów, Wilanów, Piaseczno)
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści