Serwis Mechaniczny Dyszkiewicz - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Serwis Mechaniczny Dyszkiewicz

Serwis
Zapraszamy do odwiedzenia autoryzowane serwisu RENAULT.

Nasza oferta:
 • Przeglądy okresowe
 • Naprawy mechaniczne oraz elektryczne
 • Naprawy gwarancyjne RENAULT
 • Skomplikowane usterki silników, skrzyń biegów
 • Komputerowa diagnostyka (sprawdzanie błędów)
 • Geometria
 • Wymiana i przechowanie opon
 • Montaż akcesoriów dodatkowych
 • Możliwość wynajęcia samochodu na czas naprawy
 • Dogodne terminy usług
 • Kontrola samochodu używanego przed zakupem

Najważniejsze atuty naszego serwisu:
Pełna oferta - Nasza firma Dyszkiewicz to  profesjonalny i posiadający autoryzację serwis Renault, Dacia oraz  Nissan, dlatego też oferujemy pełen zakres usług gwarancyjnych i  pogwarancyjnych wymienionych marek. Nasza wykwalifikowana kadra zajmie  się zarówno najnowszymi modelami wszystkich czterech firm oraz także  modelami sprzed kilku czy kilkunastu lat. Ogromny wybór części,  specjalistyczne narzędzia warsztatowe oraz doświadczenie. Jesteśmy  obecni w Warszawie i na Mazowszu od lat, stale rozwijając i ofertę, i  jakość usług.
Szybki dojazd - Fachowy serwis trzech cenionych  marek w jednym miejscu, to także dogodna lokalizacja tuż poza rogatkami  Warszawy. Dobry dojazd zmodernizowaną drogą z Wilanowa w kierunku na  Górę Kalwarię jest szczególnie korzystny dla mieszkańców południowych  dzielnic stolicy oraz okolicznych miejscowości. Również zachęcamy  właścicieli pojazdów z innych części miasta i z okolic do odwiedzenia  naszego serwisu.
Korzystne ceny - Wiedząc, że na dzisiejszym rynku  liczy się nie tylko jakość usług, ale także ważny jest odpowiednio  skonfigurowany cennik, oferujemy naprawdę korzystną ofertę. Dlatego też  zachęcamy nie tylko właścicieli najnowszych aut na przegląd gwarancyjny,  lecz i tych, którzy poruszają się pojazdami po okresie gwarancji, dla  których posiadamy specjalne programy rabatowe. Nie byłoby to możliwe,  gdyby nie bogata oferta części i akcesoriów pochodzących z katalogów  renomowanych producentów, nie tylko tych oferowanych pod logiem Renault,  Nissan czy Dacia.
Zaufany serwis - Grupa Dyszkiewicz - profesjonalny  Serwis Renault Dyszkiewicz serwis Dacia, Nissan oraz Renault - to  wieloletnie doświadczenie na wymagającym stołecznym rynku. Od lat 90.  minionego wieku z naszych usług skorzystały tysiące kierowców, co  pozwoliło nam nie tylko na rozbudowę, lecz również na poszerzenie  zakresu usług oraz kompetencji.
Terminy od ręki - Wiedząc, że niektóre sytuacje  wymagają błyskawicznej pomocy, możemy oferować w naszym serwisie bardzo  krótkie terminy napraw czy przeglądów. Wystarczy tylko skontaktować się z  naszymi pracownikami, żeby ustalić termin i zakres wizyty pojazdu.  Warszawa i okolice - zachęcamy właścicieli, którzy cenią swój czas oraz  wysoką jakość przy korzystnie skalkulowanym cenniku. Serwis Dacia,  Renault oraz Nissan to oszczędność cennego czasu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Serwis Renault


Czas na Twój ruch
Umów się na jazdę próbną
Umów się do serwisu
Ubezpiecz się z nami
Wyślij wiadomość
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści