Kontakt - Renault Dyszkiewicz

Przejdź do treści

Kontakt

Dyszkiewicz Sp. z o.o.
ul.Warszawska 84
05-520 Konstancin-Jeziorna
Tel. 22 754 51 21
E-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 14:00

Nr konta bankowego
Bank spółdzielczy w Piasecznie o/Konstancin Jeziorna
19 8002 0004 0214 2986 2002 0001
Samochody nowe Renault
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 09:00 - 19:00
sob. 09:00 - 14:00
Kontakt
salon@dyszkiewicz.pl
KIEROWNIK SALONU
Anna Borowska
anna.borowska.dyszkiewicz@dealer.renault.com.pl
Z-CA KIEROWNIKA SALONU
Krzysztof Lewicki
tel. 662 267 793
krzysztof.lewicki@dyszkiewicz.pl
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW
Grzegorz Dawidko                                                     
tel. 602 688 052                                                         
grzegorz.dawidko.dyszkiewicz@dealer.renault.com.pl      
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW
Piotr Mazurkiewicz   
Tel. 662 120 419
piotr.mazurkiewicz.dyszkiewicz@dealer.renault.com.pl     
Samochody nowe Dacia
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 09:00 - 19:00
sob. 09:00 - 14:00
Kontakt
salon@dyszkiewicz.pl
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW
Michała Płaczek                                                                     
Tel.  517 061 072                                                                                       
michal.placzek.dyszkiewicz@pl.dacia.biz
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW
Marcin Kuciński
Tel. 662 267 798
marcin.kucinski.dyszkiewicz@pl.dacia.biz     
Samochody używane
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 09:00 - 17:00
sob. 09:00 - 14:00
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH
Leszek Kulczycki
Tel. 662 267 792
leszek.kulczycki.dyszkiewicz@dealer.renault.com.pl
Serwis mechaniczny
Kontakt
serwis@dyszkiewicz.pl
Tel. 22 754 51 25
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 07:00 - 19:00
sob. 08:00 - 14:00
DORADCA SERWISOWY
Grzegorz Adamczuk
tel. 795 597 593
grzegorz.adamczuk.dyszkiewicz@dealer.renault.com.pl
KIEROWNIK SERWISU MECHANICZNEGO:
Krzysztof Książek
krzysztof.ksiazek@dyszkiewicz.pl
DORADCA SERWISOWY
Karol Mendykowski
Tel. 662 267 799
karol.mendykowski.dyszkiewicz@dealer.renault.com.pl
DORADCA SERWISOWY
Waldemar Rabikowski:
Tel. 606 950 700
waldemar.rabikowski.dyszkiewicz@dealer.renault.com.pl
Serwis Blacharsko-Lakierniczy
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 08:00 - 18:00
sob. 08:00 - 13:00 (BOK)
Kontakt
blacharnia@dyszkiewicz.pl
blacharnia2@dyszkiewicz.pl
Tel. 22 745 51 20
KIEROWNIK SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO
Marek Starachowski
Tel. 694 417 086
blacharnia@dyszkiewicz.pl
DORADCA SERWISOWY
Łukasz Kaszucki
Tel. 602 596 000
blacharnia@dyszkiewicz.pl
DORADCA SERWISOWY
Mariusz Jazgarski
Tel. 606 950 600
blacharnia2@dyszkiewicz.pl
Części zamienne i akcesoria
Kontakt
czesci@dyszkiewicz.pl
Tel. 517 060 975
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 08:00 - 18:00
sob. 08:00 - 14:00
SPECJALISTA DS. CZĘŚCI ZAMIENNYCH  
Marcin Bąbel
Tel. 517 061 114
czesci@dyszkiewicz.pl
SPECJALISTA DS. CZĘŚCI ZAMIENNYCH  
Krzysztof Szałański
Tel. 517 060 975
krzysztof.szalanski.dyszkiewicz@dealer.renault.com.pl
Reklama-marketing
Ewelina Kawiak
Tel. 519 376 670
biuro1@dyszkiewicz.pl
Ubezpieczenia
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 09:00 - 17:00
sob. 08:00 - 14:00 (co drugą sobotę)
SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ
Janina Molak
TEL. 602 584 000
janina.molak.dyszkiewicz@dealer.renault.com.pl
SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ
Adriana Chodakowska
Tel. 696 050 241
ubezpieczenia@dyszkiewicz.pl
Księgowość
Kontakt
ksiegowosc@dyszkiewicz.pl


Czas na Twój ruch
Umów się do serwisu
Ubezpiecz się z nami
Umów się na jazdę próbną
Wyślij wiadomość
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści