Części i akcesoria Dyszkiewicz - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Części i akcesoria Dyszkiewicz

Serwis
Nasza oferta:
  • Części oryginalne RENAULT i Motrio
  • Akcesoria RENAULT oraz innych wiodących producentów
  • Szeroki wybór opon letnich i zimowych w atrakcyjnych cenach
  • Sprzedaż detaliczna i hurtowa

Najważniejsze atuty naszego sklepu:
Kompletna oferta - Nasz serwis Dyszkiewicz oferuje  oryginalne i najwyższej jakości części Renault, Dacia i Nissan, dzięki  czemu właściciele pojazdów wymienionych marek mogą spośród szerokiej  gamy znaleźć coś do swojego auta. W naszej bogatej ofercie znajdują się  także akcesoria renomowanych wytwórców oraz szeroki wybór opon zimowych i  letnich.  
Dogodny dojazd - Nasz sklep to dogodna lokalizacja  tuż poza granicami Warszawy. Dobry dojazd zmodernizowaną niedawno drogą z  Wilanowa w kierunku na Górę Kalwarię jest korzystny zwłaszcza dla  mieszkańców południowych dzielnic stołecznego miasta oraz okolicznych  miejscowości. Zapraszamy także właścicieli pojazdów z innych części  miasta i z okolic - mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i pomoc.
Korzystne ceny - Części Dacia, Nissan i Renault to  oferta dostosowana cenowo do potrzeb polskiego nabywcy. Zawsze staramy  się dopasować nasze propozycje do potrzeb Klienta, oferując atrakcyjne  rabaty, promocje oraz wyprzedaże. Dotyczy to zarówno części do  samochodów osobowych jak i dostawczych. Dzięki temu utrzymanie samochodu  w nienagannej kondycji nie będzie finansowym problemem dla domowego czy  firmowego budżetu.
Sprzedaż detaliczna i hurtowa - Renomowane części  Renault, Nissan i Dacia to zarówno propozycje dla odbiorców  indywidualnych oraz hurtowników. Współpracujemy zarówno z sieciami  handlowymi oraz innymi warsztatami, oferując rabaty na wysokim poziomie.  Warto skontaktować się z nami, by zapytać o szczegółową ofertę  najwyższej jakości części oraz akcesoriów.
Zaufanie - Grupa Dyszkiewicz - profesjonalny salon  oferujący akcesoria oraz części Dacia, Nissan czy Renault - to  wieloletnie doświadczenie na wymagającym stołecznym rynku. Od ponad  dwóch dekad z naszych usług skorzystała ogromna rzesza zadowolonych  Klientów nie tylko z Warszawy, którzy docenili ogromny wybór,  profesjonalizm, fachową obsługę oraz korzystnie skonfigurowany cennik.  Jakość znana na stołecznym rynku od lat 90. minionego stulecia.

Zachęcamy do zakupów!


Czas na Twój ruch
Umów się na jazdę próbną
Umów się do serwisu
Ubezpiecz się z nami
Wyślij wiadomość
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści