Skip to main content

Części i akcesoria Dacia

Nasza oferta:

 

  • Części oryginalne DACIA i Motrio
  • Akcesoria DACIA oraz innych wiodących producentów
  • Szeroki wybór opon letnich i zimowych w atrakcyjnych cenach
  • Sprzedaż detaliczna i hurtowa

 

Najważniejsze atuty naszego sklepu:

Kompletna oferta - Nasz serwis Dyszkiewicz oferuje oryginalne i najwyższej jakości części Dacia, Renault i Nissan, dzięki czemu właściciele pojazdów wymienionych marek mogą spośród szerokiej gamy znaleźć coś do swojego auta. W naszej bogatej ofercie znajdują się także akcesoria renomowanych wytwórców oraz szeroki wybór opon zimowych i letnich. 

 

Dogodny dojazd - Nasz sklep to dogodna lokalizacja tuż poza granicami Warszawy. Dobry dojazd zmodernizowaną niedawno drogą z Wilanowa w kierunku na Górę Kalwarię jest korzystny zwłaszcza dla mieszkańców południowych dzielnic stołecznego miasta oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy także właścicieli pojazdów z innych części miasta i z okolic - mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i pomoc.

 

Korzystne ceny - Części Dacia, Nissan i Renault to oferta dostosowana cenowo do potrzeb polskiego nabywcy. Zawsze staramy się dopasować nasze propozycje do potrzeb Klienta, oferując atrakcyjne rabaty, promocje oraz wyprzedaże. Dotyczy to zarówno części do samochodów osobowych jak i dostawczych. Dzięki temu utrzymanie samochodu w nienagannej kondycji nie będzie finansowym problemem dla domowego czy firmowego budżetu.

 

Sprzedaż detaliczna i hurtowa - Renomowane części Renault, Nissan i Dacia to zarówno propozycje dla odbiorców indywidualnych oraz hurtowników. Współpracujemy zarówno z sieciami handlowymi oraz innymi warsztatami, oferując rabaty na wysokim poziomie. Warto skontaktować się z nami, by zapytać o szczegółową ofertę najwyższej jakości części oraz akcesoriów.

 

Zaufanie - Grupa Dyszkiewicz - profesjonalny salon oferujący akcesoria oraz części Dacia, Nissan czy Renault - to wieloletnie doświadczenie na wymagającym stołecznym rynku. Od ponad dwóch dekad z naszych usług skorzystała ogromna rzesza zadowolonych Klientów nie tylko z Warszawy, którzy docenili ogromny wybór, profesjonalizm, fachową obsługę oraz korzystnie skonfigurowany cennik. Jakość znana na stołecznym rynku od lat 90. minionego stulecia.

 

Zachęcamy do zakupów!