Skip to main content

Serwis Blacharsko-lakierniczy Zapraszamy do skorzystania z oferty serwisu blacharsko-lakierniczego GRUPY DYSZKIEWICZ specjalizującego się w napraw powypadkowych wszystkich marek samochodów.

Nasza oferta:

 

  • Naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek z OC oraz AC
  • Likwidacja szkód w systemie bezgotówkowym i gotówkowym
  • Samochód zastępczy na czas naprawy lub na cały okres unieruchomienia pojazdu (szkody OC)
  • Drobne naprawy – polerowanie, usuwanie rys i wgnieceń
  • Pomoc doradcza w zakresie likwidacji szkód
  • Holowanie pojazdu z miejsca wypadku

 

Najważniejsze plusy naszego serwisu blacharsko-lakierniczego:

 

Pełna oferta – naprawiamy wszystkie marki samochodów osobowych i dostawczych, zarówno po drobnych kolizjach czy szkodach parkingowych, jak i te uczestniczące w wypadkach. Oferujemy także dodatkowe usługi m.in.: usuwanie rys i wgnieceń, polerowanie, naprawy szyb.

 

Technologia producenta - jesteśmy autoryzowanym serwisem marek RENAULT, DACIA oraz NISSAN dzięki czemu naprawy wykonujemy z zachowaniem standardów technologicznych producenta samochodu.

 

Szybki dojazd - serwis jest zlokalizowany tuż za granicami Warszawy przy zmodernizowanej drodze z Wilanowa w kierunku na Górę Kalwarię co ułatwia szybki dojazd z południowych części Warszawy i okolicznych miejscowości.

 

Rozliczenia bezgotówkowe – dzięki współpracy z największymi ubezpieczycielami w Polsce możemy zaoferować likwidację szkód komunikacyjnych w systemie bezgotówkowym. Świadczymy także usługi w systemie gotówkowym.

 

Zaufany serwis - Grupa Dyszkiewicz jest obecna na rynku od lat 90 i przez ten czas z naszych usług skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy osób.

 

Samochód zastępczy – wiemy, że brak możliwości korzystania ze swojego pojazdu może sprawiać wiele problemów, dlatego oferujemy samochody zastępcze na czas naprawy w serwisie, a w przypadku szkód z OC nawet na cały okres unieruchomienia pojazdu.

 

Miałeś stłuczkę lub wypadek?

Zaufaj Nam – pomożemy!