Skip to main content

Dacia SANDERO PRZESTRONNY HATCHBACK W ATRAKCYJNEJ CENIE

Od
29 900 PLN

Wnętrze

Nowe modele Dacii oferują, podobnie jak znane już modele z gamy Dacii, bezkonkurencyjny stosunek ceny do ilości miejsca i parametrów użytkowych. Dacia jak zwykle daje więcej za mniej: jej wymiary zewnętrzne i wewnętrzne odpowiadają samochodom kompaktowym z wyższego segmentu. Nowa Dacia Sandero , dzięki szerokości nad podłokietnikami wynoszącej 1436 mm może komfortowo pomieścić z tyłu 3 dorosłe osoby lub 3 foteliki dla dzieci, w tym 2 mocowane za pomocą systemu ISOFIX. Pojemność bagażnika jest bezkonkurencyjna wziąwszy pod uwagę cenę i kompaktowe wymiary auta. Auto jest praktyczne i dysponuje szerokimi możliwościami zmiany konfiguracji wnętrza dzięki tylnej kanapie składanej z oparciem dzielonym w układzie 1/3 - 2/3. Wnętrze zostało zmienione, aby zapewnić większą ilość schowków. Dodano centralnie umieszczony w górnej części deski rozdzielczej otwarty schowek. Schowki w przednich drzwiach mogą pomieścić butelkę o pojemności 1,5 l. 

 

Solidność

Dacia, niezawodna marka idealnie spełniająca oczekiwania klientów. Podobnie jak modele Renault, również modele Dacii, oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych w zakładzie produkcyjnym, są testowane w najbardziej skrajnych warunkach rzeczywistych. Już od samego początku modele Dacii były projektowane z myślą o ich sprzedaży na rynkach całego świata, w szczególności na rynkach wschodzących, i miały spełniać bardzo surowe założenia techniczne ze względu na bardzo zróżnicowaną jakość dróg, po których miały się poruszać.

 

Design zewnętrzny

Nowa Dacia Sandero posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla Dacii. Design zewnętrzny oddaje niezwykłą solidność auta. Nowa stylistyka marki Dacia daje wrażenie jakości i mocy. Spójny stylistycznie przód został zaprojektowany wokół logo marki, osadzonego na osłonie chłodnicy. Zarys szerokich reflektorów oraz osłona chłodnicy nadają przodowi większą wyrazistość. Z profilu, proporcje dolnej części nadwozia i szyb wzmacniają wrażenie solidności, wzmocnione wyprofilowaną linią nadwozia, mocniej zarysowanymi nadkolami i wklęsłymi bokami.

 

Nowoczesne wnętrze

Bardziej atrakcyjny design wnętrza. W Nowej Dacii Sandero mamy nową deskę rozdzielczą - ciemnografitową lub dwukolorową w zależności od wersji z zegarami z chromowanymi obramowaniami* i z bardzo funkcjonalnymi przełącznikami najnowszej generacji. Obramowania nawiewów, logo na kierownicy i wstawka w gałce zmiany biegów są chromowane*. Konsole centralną wyeksponowano za pomocą kolorowej listwy, dopasowanej kolorystycznie do klamek drzwi i ozdobnej wstawki w kierownicy. Idealnie wkomponowano w nią system audio - Dacia Plug&Radio* lub też system multimedialny MEDIA NAV*. Zadbano o wysoką jakość wykończenia z zastosowaniem atrakcyjnych materiałów, pojawiających się w wyższych wersjach.


Niezawodności

Niezawodność wystawiona na szczególną próbę

Dacia daje gwarancję długotrwałej niezawodności swoich modeli i zyskuje zaufanie swoich klientów. Modele Dacii są testowane w najbardziej skrajnych warunkach. Oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych, Grupa Renault poddaje nowe modele swoich aut skrajnie surowym testom w warunkach rzeczywistych.

 

Nowa Dacia Sandero objęta 3-letnią gwarancją

Nowa Dacia Sandero, podobnie jak pozostałe modele z gamy Dacii, została objęta 3-letnią gwarancją (lub do 100 000km).**

 

* w zależności od wersji 

** do sciągnięcia pierwszego z podanych progów

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany