Skip to main content

Dacia LOGAN ELEGANCKI, RODZINNY SEDAN W ROZSĄDNEJ CENIE

Od
29 900 PLN

Design zewnętrzny

Rodzinne auto o płynnych i eleganckich kształtach. Logan jest obszernym, solidnym sedanem. Sylwetka Dacii Logan, zgodnie z nową stylistyką Dacii, stała się bardziej dynamiczna. Tył Dacii Logan, z nowymi światłami i kształtem, lepiej eksponuje przestronność auta, a w szczególności pojemność bagażnika. Końcowym efektem wprowadzonych zmian jest harmonijna sylwetka, dodająca elegancji Dacii Logan.

 

Wnętrze

Bardziej atrakcyjny design wnętrza. Dopracowany styl i ergonomia dają zupełnie nowe poczucie komfortu. We wnętrzu pojawia się ciemnografitowa lub dwukolorowa deska rozdzielcza (w zależności wersji) o nowoczesnej stylistyce z chromowanymi obramowaniami zegarów*. Obramowania nawiewów, logo na kierownicy i wstawka w gałce zmiany biegów są również chromowane*. Konsola centralna została podkreślona za pomocą ozdobnego obramowania dopasowanego kolorystycznie do uchwytów drzwi i wstawki w kierownicy*. Wiele uwagi poświęcono uzyskaniu wysokiej jakości postrzeganej, którą dodatkowo podkreśla staranny dobór materiałów i dokładność spasowania elementów.

 

Solidność

Dacia - niezawodna marka, idealnie spełniająca oczekiwania klientów. Podobnie jak modele Renault, również modele Dacii są testowane w najbardziej skrajnych warunkach. Oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych Grupa Renault poddaje nowe modele samochodów skrajnie surowym testom w warunkach rzeczywistych. Już od samego początku modele Dacii były projektowane z myślą o ich sprzedaży na rynkach całego świata, przy spełnieniu bardzo surowych założeń technicznych ze względu na bardzo zróżnicowaną jakość dróg, po których miałyby się poruszać.


Niezawodność wystawiona na szczególną próbę

Dacia daje gwarancję długotrwałej niezawodności swoich modeli i zyskuje zaufanie swoich klientów. Modele Dacii są testowane w skrajnie trudnych warunkach użytkowania. Oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych Grupa Renault poddaje nowe modele swoich aut skrajnie surowym testom w warunkach rzeczywistych.

 

Dacia Logan objęta 3-letnią gwarancją

Mająca zastosowanie wobec całej gamy modeli Dacii 3-letnia gwarancja (lub do 100 000 km).

 

* w zależności wersji

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany