Skip to main content

Dacia LOGAN MCV NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE KOMBI

Od
33 900 PLN

Przestronność

Dacia Logan MCV dysponuje 5 pełnowymiarowymi miejscami i bagażnikiem o pojemności 573 dm3, jednym z najobszerniejszych w klasie aut. Tak pojemny bagażnik zapewnia Loganowi MCV maksymalną wszechstronność. Bardzo funkcjonalna, składana tylna kanapa z oparciem dzielonym w układzie 1/3- 2/3 pozwala w bardzo prosty sposób powiększyć przestrzeń bagażową zależnie od aktualnych potrzeb. Dostęp do bagażnika Nowej Dacii Logan MCV jest ułatwiony dzięki nisko umieszczonemu progowi załadunku. Dacia Logan MCV jest wszechstronnym autem, dostępnym za bardzo przystępną cenę.

 

Design zewnętrzny

Wszechstronność i rekordowa przestronność wnętrza Dacii Logan MCV idzie w parze z atrakcyjnością zewnętrznego designu. Wyrazisty rysunek boków i zgodność z nowym standardem identyfikacji wizualnej marki Dacia zapewniają Dacii Logan MCV bardzo harmonijną, stwarzającą wrażenie solidności i dynamiki sylwetkę.

 

Wnętrze

Bardziej atrakcyjny design wnętrza. Dacia Logan MCV oferuje dwubarwną lub ciemnografitową deskę rozdzielczą (zależnie od wersji), z kompletnym zespołem zegarów i wskaźników o nowoczesnej stylistyce, z chromowanymi obramowaniami zegarów oraz wyjątkowo funkcjonalnymi przełącznikami najnowszej generacji.

Chromowane są również obramowania nawiewów, logo marki na kierownicy oraz wstawka w gałce dźwigni zmiany biegów (zależnie od wersji). Środkowa konsola została podkreślona ozdobną wstawką (zależnie od wersji), współgrającą z wewnętrznymi uchwytami do zamykania drzwi i ozdobną wstawką na kierownicy.

Wiele uwagi poświęcono uzyskaniu wysokiej jakości postrzeganej, którą dodatkowo podkreśla staranny dobór materiałów i dokładność spasowania elementów.

 

Niezawodność wystawiona na szczególną próbę

Dacia daje gwarancję długotrwałej niezawodności swoich modeli i zyskuje zaufanie swoich klientów. Modele Dacii są testowane w skrajnie trudnych warunkach użytkowania. Oprócz standardowych testów na stanowiskach badawczych Grupa Renault poddaje nowe modele swoich aut surowym testom w warunkach rzeczywistych.

 

Dacia Logan MCV objęta 3-letnią gwarancją

Podobnie jak pozostałe modele z gamy Dacii, Logan MCV został objęty 3-letnią gwarancją (lub do 100 000 km)*.

 

*W zależności od tego, które kryterium zostanie spełnione jako pierwsze.

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany