Skip to main content

Dacia LODGY PRZESTRONNY I FUNKCJONALNY, 5- LUB 7- MIEJSCOWY VAN

Od
37 900 PLN

Praktyczność

Dacia Lodgy potrafi dostosować się do wszelkich potrzeb. Chciałbyś powiększyć przestrzeń bagażową? Wypowiedz tylko życzenie, a zostanie ono spełnione. Kanapa drugiego rzędu jest składana w układzie 1/3-2/3* Można ją też złożyć do pionu, podobnie jak i kanapę trzeciego rzędu. Dzięki temu można zmienić konfigurację z 7- na 2-miejscową zachowując kanapę trzeciego rzędu w kabinie lub wyjmując ją z auta. Wielkość przestrzeni bagażowej w Dacii Lodgy nie ma sobie równych. Może wynosić od rekordowych 2 617 dm3 w konfiguracji 2-miejscowej do 207 dm3 w konfiguracji 7-miejscowej. Do tego dochodzi nisko umieszczony próg załadunku, wyjątkowo praktyczny przy załadunku ciężkich przedmiotów. Nie musisz już wybierać między przestronnością a pojemnością bagażnika. Dzięki Dacii Lodgy zyskujesz jedno i drugie! Zalety użytkowe tego samochodu na tym się nie kończą. Dacia Lodgy oferuje do 30 litrów schowków* rozmieszczonych we wnętrzu, w tym obszerny i łatwo dostępny schowek umieszczony w górnej części deski rozdzielczej.

 

Przestronność

Wystarczy otworzyć drzwi, by przekonać się, jak bardzo praktyczna jest Dacia Lodgy. Przestronne wnętrze, które z łatwością pomieści całą rodzinę, liczne przemyślane, ułatwiające każdą podróż schowki ... W Dacii Lodgy pomyślano o wszystkim. 7 pełnowymiarowych miejsc* i rekordowa ilość miejsca w trzecim rzędzie siedzeń, zarówno pod względem odległości do przednich siedzeń na wysokości kolan, jak i odległość od siedzenia do dachu, sprawiają, że Lodgy jest jednym z najprzestronniejszych aut w tej kategorii. Pasażerowie z pewnością docenią również przyjemność podróżowania Dacią Lodgy, jaką zapewnia skuteczny i szybki system klimatyzacji utrzymujący jednakowy poziom komfortu cieplnego w całej kabinie. Zarówno kierowca jak i pasażerowie, wygodnie usadowieni, czują się w pełni swobodnie, jak u siebie w domu...

 

Solidność

Dacia Lodgy, wierna fundamentalnym wartościom marki, posiada wszelkie wymagane cechy czyniące z niej auto o wyjątkowej solidności i niezawodności. Cztery poduszki powietrzne (przednia poduszka kierowcy, pasażera i boczne poduszki z przodu), ABS z układem wspomagania nagłego hamowania, ESC (elektroniczny system kontroli toru jazdy)*, a także ogranicznik prędkości*, system wspomagania parkowania tyłem*, wszystkie trzy miejsca w drugim rzędzie z mocowaniami fotelików dziecięcych ISOFIX oraz gwarancja na 3 lata lub 100 000 km... nie zapomniano o niczym, by skutecznie chronić twoich najbliższych.

 

Wyposażenie

W ofercie Lodgy znajduje się, stanowiący nowość w gamie Dacii, unikalny system multimedialny MEDIA NAV*. Obejmuje on radioodtwarzacz**, zestaw głośnomówiący Bluetooth®, złącze USB i jack do podłączania przenośnych odtwarzaczy, nawigację satelitarną z 7-calowym (18 cm) dotykowym ekranem oraz pilot do sterowania przy kierownicy. Całość jest intuicyjna w obsłudze i oferowana w bardzo konkurencyjnej cenie.

 

Dacia Lodgy dostępna jest również z innym systemem multimedialnym: Dacia Plug&Radio*, w skład którego wchodzi radioodtwarzacz CD MP3 wyposażony w duży wyświetlacz, umieszczone w panelu radia złącza USB i jack, Bluetooth® oraz pilot do sterowania przy kierownicy. Pod maską Dacii Lodgy znaleźć można zarówno jednostki benzynowe jak i wysokoprężne. Wśród jednostek wysokoprężnych, wersje dCi 90 et 110 otrzymały znak Dacia eco², stanowiący gwarancję małego zużycia paliwa (poniżej 5l/100 km w cyklu mieszanym) i niskiego poziomu emisji C02 (118 g/km w przypadku 1.5 dCi 90 KM) ***. Wśród jednostek benzynowych znajduje się nowy, turbodoładowany silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa TCe 115, łączący w sobie najnowocześniejsze, dostępne w Grupie Renault technologie silników benzynowych, zastosowany po raz pierwszy w modelach Megane i Scenic.

 

* w zależności od wersji

** bez CD

*** zużycie paliwa i emisja CO2 według poziomu aktualnie obowiązujących przepisów

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany