Skip to main content

Dacia DUSTER PRAWDZIWIE TERENOWY

Od
39 900 PLN

Wyposażenie i parametry użytkowe

Nowy Duster otrzymał jeszcze bogatsze wyposażenie*, jak zawsze po typowej dla Dacii atrakcyjnej cenie, obejmujące liczne w 100% użyteczne urządzenia, takie jak regulator-ogranicznik prędkości, system wspomagania parkowania tyłem, wyświetlacz temperatury zewnętrznej czy też intuicyjny w obsłudze system multimedialny MEDIA NAV z 7-calowym (18 cm) ekranem dotykowym zawierający nawigację, telefoniczny zestaw głośnomówiący… Dzięki technologii Bluetooth®, możesz prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk lub słuchać muzyki z przenośnych urządzeń audio w audio streamingu lub podłączając je bezpośrednio do gniazd USB i jack na panelu czołowym.

 

Wyposażony w liczne zaawansowane technologie i przystosowany do pokonywania wszelkich przeszkód Nowy Duster jest napędzany nową generacją silników zapewniających dużą przyjemność jazdy, niewielkie zużycie paliwa i obniżoną emisję CO2. Korzystając z trybu ECO i wskaźnika zmiany biegu, kierowca może w każdej chwili dodatkowo zoptymalizować zużycie paliwa i emisję CO2.

 

Nowocześniejsza Nowa Dacia Duster nie straciła nic ze swych cech auta terenowego, które poradzi sobie w każdym terenie.


Wnętrze pojazdu

Wnętrze Nowego Dustera, zwraca uwagę całkowicie nową stylistyką, oferuje poziom komfortu godny hatchbacka, pomimo, że przynależy do świata samochodów z napędem na 4 koła.

Nowy, zmieniony zespół zegarów i wskaźników z szeregiem chromowanych akcentów*, ciemniejsze kolory wystroju wnętrza podkreślają jego solidny charakter i terenowe zacięcie.

Nowa Dacia Duster jest teraz bardziej praktyczna, pomysłowa i wyposażona w umiejscowione w drzwiach przyciski elektrycznych podnośników szyb, tylną lampkę sufitową, gniazdo 12V...

Oferta Nowej Dacii Duster obejmuje też cztery nowe rodzaje tapicerki*, w tym jedną skórzaną, nowe siedzenia o zmienionym designie, wzmocnione oparcie tylnej kanapy i nowe, przykrycie części bagażowej zwiększają poziom komfortu i możliwości aranżacji wnętrza.

 

Prawdziwy samochód terenowy

Zaprojektowany do poruszania się w każdym terenie Nowy Duster jest prawdziwym autem 4x4, o znacznej zdolności do pokonywania przeszkód terenowych.

Nowy Duster jest autem kompaktowym i lekkim jak na swoje gabaryty, co zapewnia mu dużą dynamikę i dobre osiągi w terenie. 6-biegowa skrzynia mechaniczna* wyposażona w krótkie pierwsze przełożenie (5,79 km/h przy 1000 obr./min) znacznie ułatwia poruszanie się po nierównym terenie, ruszanie pod górę lub z dużym obciążeniem oraz utrzymanie samochodu na zjeździe.

Dodatkowo, podwyższona pozycja za kierownicą poprawia widoczność i ułatwia prowadzenie.

 

Prawdziwy atut

Technologia napędu 4x4 w Dacii Duster opiera się na uznanym doświadczeniu Nissana w tym zakresie. Pozwoliło jej ono pokonać wszelkie przeszkody saharyjskiej pustyni i zapewniło trzy miejsca na podium w Rajdzie Gazel (w kategorii crossoverów) w 2013 roku!

 

Skuteczna w każdym terenie

Na drogach o dobrej przyczepności i autostradach doskonale sprawdza się tryb 4x2. Napęd przeniesiony jest na przednie koła umożliwiając optymalne zużycie paliwa.

Na wszelkiego rodzaju drogach, niezależnie od prędkości pojazdu oraz przyczepności nawierzchni, tryb „Auto"* w automatyczny sposób rozdziela moment obrotowy na przednią i tylną oś. Pozwala on uzyskać najlepszy kompromis między trzymaniem się drogi a skutecznością napędu.

 

Na trudnych odcinkach oraz w nierównym, błotnistym lub piaszczystym terenie tryb „Lock"** rozdziela równomiernie moment obrotowy na przednią i tylną oś, na wszystkie 4 koła, optymalizując zdolności terenowe auta. Zapewnia on sterowanie pracą silnika oraz układu hamulcowego lepiej dostosowane do jazdy z napędem 4x4.

Dzięki dużemu prześwitowi, wynoszącemu 21 cm*, wysokim kątom natarcia (29,3°), rampowemu (23°) oraz zejścia (34,9°) Nowa Dacia Duster może poszczycić się prawdziwie terenowymi zdolnościami. Jej konstrukcja pozwala stawić czoła wszelkim sytuacjom na drogach utwardzonych i nieutwardzonych.

 

Czego jeszcze można oczekiwać od samochodu z napędem 4x4?

 

* W zależności od wersji

** w wersjach 4x4

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany