Skip to main content

Dacia DOKKER PIERWSZY KOMBIVAN W GAMIE DACII

Od
38 900 PLN

Wydajność

Dacia Dokker jest pierwszym kombivanem w gamie Dacii. Cechuje go praktyczność i niezwykła uniwersalność - potrafi przystosować się do wszystkich twoich potrzeb, niezależnie od tego czy potrzebujesz miejsca dla pasażerów czy do przewozu dużego bagażu, i to w warunkach pełnego komfortu. Jest dostępny z jednymi lub dwoma szerokimi przesuwnymi drzwiami bocznymi, które zapewniają wyjątkowo łatwy dostęp do tylnych miejsc. Dzięki bardzo funkcjonalnej kanapie, składanej do pionu, przejście od konfiguracji 5-miejscowej do konfiguracji 4-, 3- lub 2-miejscowej w zależności o twoich potrzeb w danej chwili jest dziecinnie łatwe! Możesz uzyskać nawet do 3 m3 pojemności ładunkowej. Długość przestrzeni ładunkowej Dokkera to imponujące 116 cm, a dostęp do bagażnika ułatwiają : niski próg oraz dwuskrzydłowe, asymetryczne drzwi tylne. Dokker łączy parametry ładunkowe małego samochodu użytkowego z komfortem samochodu osobowego. A to wszystko już od 36 900 zł!

 

Przestrzeń

Dokker został zaprojektowany aby uprościć codzienne użytkowanie samochodu. Jest łatwy w eksploatacji a jednocześnie praktyczny - dostęp do kabiny i załadunek bagażnika są ułatwione dzięki wyjątkowo szerokim drzwiom bocznymi i dwuskrzydłowym, asymetrycznym drzwiom tylnym oraz niskiemu progowi. Dokker dysponuje również licznymi schowkami - łączna ich pojemność sięga nawet 44 litrów. W zależności od wersji jest również wyposażony w wydajne, szybko działające ogrzewanie i klimatyzację, zapewniające wysoki poziom komfortu w całej kabinie.


Solidność

Wspólnym mianownikiem wszystkich modeli Dacii jest niezawodność oraz solidność. Dlatego też Dokker został poddany testom w najtrudniejszych warunkach eksploatacji, w których udowodnił swoją wytrzymałość. Podobnie jak pozostałe modele z gamy Dacii, również Dokker może poszczycić się sprawdzonymi w Grupie Renault rozwiązaniami technicznymi. Jest to gwarancja jego solidności i wysokich osiągów. Dlatego też Dokker jest objęty 3-letnią gwarancją producenta (lub do 100 000 km).

 

Wyposażenie

W ofercie nowości z zakresu wyposażenia Dokkera znajduje się unikalny system multimedialny MEDIA NAV*. Obejmuje on radioodtwarzacz**, zestaw głośnomówiący Bluetooth®, złącze USB i Jack do podłączania przenośnych odtwarzaczy, nawigację satelitarną z 7-calowym (18 cm) dotykowym ekranem oraz pilot do sterowania przy kierownicy. Całość jest intuicyjna w obsłudze i oferowana w bardzo konkurencyjnej cenie.

 

Dacia Dokker dostępna jest również z innym systemem multimedialnym: Dacia Plug&Radio*, w skład którego wchodzi radioodtwarzacz CD MP3 wyposażony w duży wyświetlacz, umieszczone w panelu radia złącza USB i Jack, Bluetooth® oraz pilot do sterowania przy kierownicy. Kolejną nowością jest, dostępny w opcji, radar cofania.

 

Pod maską Dacii Dokker znaleźć można zarówno jednostki benzynowe jak i wysokoprężne. Wśród jednostek wysokoprężnych, wersje dCi 75 i 90 otrzymały znak Dacia eco², stanowiący gwarancję małego zużycia paliwa (poniżej 5l/100 km w cyklu mieszanym) i niskiego poziomu emisji C02 (118 g/km) ***. Oferty dopełnia solidny i sprawdzony w innych modelach Dacii silnik benzynowy 1.6 MPI 84.

 

Design zewnętrzny

Dokker został zaprojektowany nie tylko jako uniwersalny kombivan o rekordowej pojemności, lecz również auto o wyjątkowo atrakcyjnej sylwetce. Pomimo pokaźnych wymiarów (długość 4,36 m), zwraca uwagę harmonijną linią wyrażającą zarazem solidność i dynamikę. Wysoka dolna część nadwozia i dobrze zabezpieczone światła zapewniają większą trwałość samochodu. Wyrazistą stylistykę Dokkera podkreślają relingi dachowe, boczne listwy ochronne i światła przeciwmgłowe****.

 

Niezawodność

Powszechnie uznana przez klientów i przez prasę niezawodność Dacii stanowi również wrodzoną cechę Dokkera.

 

Części o sprawdzonej jakości

Ponad 20% użytych części pochodzi z innych modeli Renault oraz Dacii, które sprawdziły się na rynku pod względem niezawodności. Silniki Dokkera oraz liczne części to sprawdzone i stosowane w gamie samochodów Renault.


Udowodniona niezawodność

Dacia Dokker poddana została licznym testom, mającym na celu sprawdzenie wytrzymałości i niezawodności auta we wszystkich możliwych, wręcz ekstremalnych warunkach.

 

Dacia Dokker - 3-letnia gwarancja

 

Dacia Dokker, podobnie jak pozostałe modele marki, jest objęta 3-gwarancją producenta (lub do 100 000km).

 

* w opcji w zależności od wersji

 

** bez CD

 

*** zużycie paliwa i emisja CO2 według poziomu aktualnie obowiązujących przepisów

 

**** elementy wyposażenia dostęne w opcji w zależności od wersji

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany