Skip to main content

Dacia DOKKER VAN PIERWSZA FURGONETKA W GAMIE DACII

Od
30 900 PLN bez VAT

Solidność

Wspólnym mianownikiem wszystkich modeli Dacii jest niezawodność oraz solidność. Dlatego też Dokker został poddany testom w najtrudniejszych warunkach eksploatacji, w których udowodnił swoją wytrzymałość. Podobnie jak pozostałe modele z gamy Dacii, również Dokker może poszczycić się sprawdzonymi w Grupie Renault rozwiązaniami technicznymi. Jest to gwarancja jego solidności i wysokich osiągów. Dlatego też Dokker jest objęty 3-letnią gwarancją producenta (lub do 100 000 km).


Wydajność

Ładowność do 750 kg*, pojemność od 3,3 do 3,9 m3 i długość strefy ładunkowej od 1,90 do 3,11 m są ułatwią Ci pracę. Dokker Van jest samochodem dla firm i osób prowadzących działalność szukających praktycznych rozwiązań. Niezawodny i wytrzymały, wyróżnia się wyjątkowymi parametrami ładunkowymi, pozwalającymi na bezproblemowy przewóz całego sprzętu i materiałów. A to wszystko w cenie od 29 900 zł netto.


Funkcjonalność

Długość załadunku sięgająca 3,11 m w wersji z „Dacia Easy Seat„** (wyjmowanym siedzeniem pasażera) - możesz przewieźć dosłownie wszystko. Dokker Van nie zadowala się znaczną objętością i ładownością, oferuje również pomysłowe rozwiązanie ułatwiające codzienne użytkowanie samochodu. Liczne schowki, dostosowane do wszelkich potrzeb dużych i małych firm, umożliwiają pełne wykorzystanie dostępnego miejsca. Dzięki schowkowi w desce rozdzielczej wszystkie niezbędne akcesoria znajdują się w zasięgu ręki. Można w nim pomieścić dokumenty formatu A4 lub notebooka. Możesz także wykorzystać praktyczny schowek pod dachem (w wersji Confort). Dzięki najszerszemu na rynku otworowi drzwiowemu przesuwnych drzwi bocznych (703 mm) i dwuskrzydłowym drzwiom tylnym dostęp do strefy ładunkowej jest wyjątkowo łatwy, nawet jeśli wokół nie ma zbyt wiele miejsca.

 

Wyposażenie

W ofercie nowości z zakresu wyposażenia Dokkera znajduje się unikalny system multimedialny MEDIA NAV***. Obejmuje on radioodtwarzacz****, zestaw głośnomówiący Bluetooth®, złącze USB i Jack do podłączania przenośnych odtwarzaczy, nawigację satelitarną z 7-calowym (18 cm) dotykowym ekranem oraz pilot do sterowania przy kierownicy. Całość jest intuicyjna w obsłudze i oferowana w bardzo konkurencyjnej cenie.

 

Dacia Dokker dostępna jest również z innym systemem multimedialnym: Dacia Plug&Radio***, w skład którego wchodzi radioodtwarzacz CD MP3 wyposażony w duży wyświetlacz, umieszczone w panelu radia złącza USB i Jack, Bluetooth® oraz pilot do sterowania przy kierownicy.

 

Pod maską Dacii Lodgy znaleźć można zarówno jednostki benzynowe jak i wysokoprężne. Wśród jednostek wysokoprężnych, wersje dCi 75 i 90 otrzymały znak Dacia eco², stanowiący gwarancję małego zużycia paliwa (poniżej 5l/100 km w cyklu mieszanym) i niskiego poziomu emisji C02 (118 g/km) *****. Oferty dopełnia solidny i sprawdzony w innych modelach Dacii silnik benzynowy 1.6 MPI 84.

 

Design zewnętrzny

Dokker został zaprojektowany nie tylko jako prawdziwa i praktyczna furgonetka o rekordowej pojemności, lecz również auto o wyjątkowo atrakcyjnej sylwetce. Pomimo pokaźnych wymiarów (długość 4,36 m), zwraca uwagę harmonijną linią wyrażającą zarazem solidność i dynamikę. Wysoka dolna część nadwozia i dobrze zabezpieczone światła zapewniają większą trwałość samochodu.

 

Niezawodność

Powszechnie uznana przez klientów i przez prasę niezawodność Dacii stanowi również wrodzoną cechę Dokkera Van.


Części o sprawdzonej jakości

Ponad 20% użytych części pochodzi z innych modeli Renault oraz Dacii, które sprawdziły się na rynku pod względem niezawodności. Silniki Dokkera Van oraz liczne części to sprawdzone i stosowane w gamie samochodów Renault.

 

Udowodniona niezawodność

Dacia Dokker Van poddana została licznym testom, mającym na celu sprawdzenie wytrzymałości i niezawodności auta we wszystkich możliwych, wręcz ekstremalnych warunkach.

 

Dacia Dokker Van - 3-letnia gwarancja

Dacia Dokker Van, podobnie jak pozostałe modele marki, jest objęta 3-gwarancją producenta (lub do 100 000km).

 

* 750 kg dla wersji Confort, 600 kg dla wersji Base

** wyposażenie dostępne w opcji w zależności od wersji

*** w opcji w zależności od wersji

**** bez CD

***** zużycie paliwa i emisja CO2 według poziomu aktualnie obowiązujących przepisów

Zapytaj o nowy samochód

Zgoda 1Wymagany
Zgoda 2Wymagany